MieszkanieOliwa.pl

Atrakcje


Mieszkanie jest położone w pieknym miejscu, niedaleko:

Morze, plaża


Mieszkanie jest położone również blisko morza. Dojazd do do dwóch najbardziej urokliwych plaż środkami komunikacji miejsciej zajmie nam do 15 min. Z pętli tramwajowej wystarczy wsiąść w tramwaj numer 11 i po sześciu przystankach wysiąść tuż pod samą plażą w Jelitkowie. Warta wizyty jest również plaża w Brzeźnie, otoczona wspaniałymi deptakami w miłej i cichej okolicy. Dojazd do tej plaży zapewni nam 20 minutowy spacer z mieszkania lub przejazd tramwajem numer 5 z Oliwy.

Park Oliwski


Park w Oliwie nad Potokiem Oliwskim początkowo założony przez cystersów. Wspaniałe miejsce na spacery ok 10ha parków, alejek, stawów. Idealne miejsce na odpoczynek, zebranie myśli i odetchnięcie świeżym powietrzem w centrum Gdańska Oliwy.
Strona z opisem parku

ZOO


Niedaleko mieszkania ok 20 min spacerem możemy dojść do gdańskiego ogrodu zoologicznego, gdzie nie tylko możemy spacerować wśród niezliczonych gatunków dzikich zwierząt, lecz również zabrać naszych najmłodszych do udziało w atrakcjach specjalnie dla nich przygotowanych w ogrodzie.
Strona domowa ogrodu zoologicznego w Oliwie

Centrum, Sopot


Położenie mieszkania pozwala również na korzystanie z miejsc położonych blisko kolejki SKM. Z mieszkania wystarczy nam 5 min by dostać się na stację SKM Oliwa skąd możemy dojechać do Sopotu

Sopot


Sopot - miejsce rozrywki w trójmieście, codziennie odbywają się tam liczne imprezy w klubach muzycznych oraz wydarzenia kulturalne. Czas dojazdu do centrum Sopotu to ok 15 min. Rozkład najbliższych imprez, tematów można sprawdzić na stronie:
www.sopot.com

Centrum


Dojazd z mieszkania do centum Gdańska również nie powinien nam zająć dłużej niż 20 minut. Na miejscu zobaczymy piękną i klimatyczną starówkę skupioną dookoła ulicy Długiej oraz Motławy. Gdańska starówka może się również pochwalić mariną dla jachtów. W samym sercu miasta stają jednostki zarówno żaglowe jak i motorowe. Więcej informacji na
www.gdansk.pl

Trojmiasto


Z racji że Gdańsk Gdynia Sopot jest połączony kolejką SKM mieszkanie idealnie nadaje się dla każdego kto jest zainteresowany każdym z miast trójmiasta, imprezami, zabytkami, muzeami. Na bieżąco wszystkie informacje można sprawdzać na stronie:
www.trojmiasto.pl

Dla aktywnych


Dla aktywnych atrakcje czekają już przy wyjściu z mieszkania. 10 minut spaceru zajmie nam na dotarcie do Elewatora - gdańskiego centrum wspinaczki
http://www.elewator.com/
Lub toru gokartowego
http://www.kartcenter.pl/